مرور رده

اجتماعی

ندامتگاه تهران بزرگ محل نگهداری زندانیان خطرناک نیست/تشریح نحوه ضرب و شتم منجر به مرگ یک متهم امنیتی

سازمان زندان‌ها در اطلاعیه‌ای نحوه ضرب و شتم منجر به مرگ متهم امنیتی به نام شیرمحمدعلی را تشریح کرده و تأکید کرد که ندامتگاه تهران بزرگ محل نگهداری زندانیان خطرناک نیست.
ادامه مطلب ...

فضای مجازی حیاط خلوت مرتکبان جرایم سازمان یافته نشود

رئیس قوه قضائیه گفت: وظیفه شرعی و قانونی همه ما این است که با سوءاستفاده کنندگان از فضای مجازی، متجاسرین به قانون و مرتکبان جرایم سازمان یافته که این عرصه را جولانگاه و حیاط خلوت خود برای قانون شکنی و تعرض به حریم خصوصی و امنیت اخلاقی مردم…
ادامه مطلب ...

فضای مجازی حیاط خلوت مرتکبان جرایم سازمان یافته نشود/ پاسخ رهبری به طرف ژاپنی، ترکیبی از خرد…

رئیس قوه قضائیه گفت: پاسخ مقتدرانه و عزتمندانه مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) به نخست وزیر ژاپن، ترکیبی از خردمندی دیپلماتیک و رفتار انقلابی بوده و بیانات ایشان، همان پاسخ صریح ملت بزرگ ایران بود که باعث بالندگی و افتخار است.
ادامه مطلب ...

تعدیل فرمول دردسرساز عوارض ساخت و ساز در بلدیه

شورای شهر افزایش نرخ ضرایب ساخت و ساز را سال گذشته تصویب کرد. از اواخر فروردین افزایش نرخ‌ها اجرایی شد. ضرایب جدید باعث بروز مشکلاتی در مناطق شد تا جایی که کار دوباره به شورا کشید و قرار است این فرمول دردسرساز تعدیل شود.
ادامه مطلب ...

فارس من| قفل «کمبود پزشک» چه زمانی باز می‌شود؟

مردم نسبت به کمبود پزشک در شهرها و مناطق محروم گلایه‌مند هستند ولی برخی نمایندگان مجلس، پزشکان و کارشناسان معتقدند کمبودی در تعداد پزشک نداریم بلکه مشکل به عدم توزیع مناسب پزشکان در سراسر کشور بر می‌گردد.
ادامه مطلب ...
رفتن به نوار ابزار